• 0
    • Bevásárlókosár
    • Megrendelés
    • Regisztráció
    • Bejelentkezés
  • Menü
  • Főoldal
  • Akciók
  • Termékek
    • Akciós termékek
    • Használt termékek
    • Egyedi termékek
    • Airsoft, paintball kiegészítők
    • Zászlók
    • Álcahálók, álcaruhák
    • Katonai régiségek, relikviák
    • Jelvények, felvarrók
    • Esővédők
    • Kések, vágóeszközök
    • Lámpák
    • Lábbelik
    • Övek, szíjak
    • Ruházat
    • Security
    • Táskák, hátizsákok
    • Tokok, zsebek, tárzsebek
    • Túra- és túlélőfelszerelések
    • Védőfelszerelések
    • Ládák, Tárolók, Dobozok
    • Dögcédulák
    • 1914-1945
    • Újdonságok!
  • Tudnivalók
  • Készülj fel mindenre!
  • Mérettáblázat
  • Terepszínek
  • Kapcsolat
Légiós Military Légiós Military
+36 1 256 8747

MH Magyar Honvédség Harckocsizó kesztyű

» Akciós termékek » MH Magyar Honvédség Harckocsizó kesztyű
MH Magyar Honvédség Harckocsizó kesztyű
Gyártó: Egyéb
Ár: 8 900 Ft

Lángálló és antisztatikus, speciális aramid-szövetből és bőrből készült védőkesztyű, amelyet a Magyar Honvédség páncélos és harcjármű-kezelő állománya számára fejlesztettek ki.

Ez az MH Harckocsizó kesztyű kifejezetten a páncélozott járművekben szolgálatot teljesítő személyzet magas szintű védelmére és kényelmére készült. A kesztyű anyaga egy fejlett szövetkeverék, amely lángálló és hőálló tulajdonságokat biztosít: 25% meta-aramid és 5% para-aramid szálakat tartalmaz, melyek megvédik a kezet a hirtelen lánghatásoktól és a magas hőtől. Ezen felül 2% antisztatikus szálat is beleszőttek, ami megakadályozza a statikus elektromosság felhalmozódását, ami különösen fontos a járművek elektronikai rendszerei közelében és az üzemanyag-töltési folyamatok során.

A kesztyű tenyérrésze és az ujjak belső oldala puha, mégis tartós bőrből készült, ami kiváló tapadást és fogásbiztonságot garantál a kezelőszervek, szerszámok és fegyverek működtetésekor. A bőrborítás az ujjak külső oldalán is megerősíti a szerkezetet. A kézfej felső része zöld színű aramid-szövetből készült, amely biztosítja a mozgásszabadságot és a szellőzést. A hosszú mandzsetta megvédi a csuklót és az alkar alsó részét, a gumírozott csuklórész pedig stabilan tartja a kesztyűt a kézen, megakadályozva a törmelék bejutását.


Technikai jellemzők:

  • Anyag: 25% Meta-aramid, 5% Para-aramid, 2% Antisztatikus szál, Bőr tenyér és megerősítések

  • Szín: Zöld-Fekete

  • Funkció: Lángálló, hőálló, antisztatikus, mechanikai védelem

  • Alkalmazás: Harckocsi- és páncélozott harcjármű-kezelő személyzet

Kategóriák

Akciós termékek
Airsoft, paintball kiegészítők
Zászlók
Álcahálók, álcaruhák
Katonai régiségek, relikviák
Egyedi termékek
Esővédők
Dögcédulák

Használt termékek
Jelvények, felvarrók
Kések, vágóeszközök
Lábbelik
Lámpák
Övek, szíjak
Ládák, tárolók, dobozok
Újdonságok

Ruházat
Security
Táskák, hátizsákok
Tokok, zsebek, tárzsebek
Túra- és túlélőfelszerelések
Védőfelszerelések

Kövessen bennünket ezeken a csatornáinkon is!

Facebook   Youtube

© 2026 Minden jog fenntartva! Légiós Military webáruház. Katonai ruhák, felszerelések és kiegészítők, valamint airsoft és paintball kiegészítők széles választéka. Akciós termékek Elállás a szerződéstől Impresszum Adatvédelmi nyilatkozat ÁSZF Süti beállítások

Kreatív website

Légiós Military

Weboldalunk a működéshez elengedhetetlen sütiket használ.

További információ